Heräsikö mielenkiintosi? Onko sinulla kysyttävää? Soita tai laita meille viestiä!

Vaihde

Soita 09 863 4161

Sähköposti

eskon@eskon.fi

Jätä viesti tai tarjouspyyntö

    Nimi

    Kohteen osoite

    Puhelin

    Sähköposti

    Viesti sekä kohteen tiedot

    Eskon Oy

    Ajomiehentie 13
    00390 Helsinki
    Y-Tunnus: 0706246-6

    Yhteystiedot

    Toimitusjohtaja Krister Söderlund

    Krister Söderlund

    Toimitusjohtaja
    0400 707 976
    krister.soderlund@eskon.fi

    Myynti ja asennus

    Työnjohtaja Sauli Suomalainen

    Sauli Suomalainen

    Hormien kunnostus Työnjohtaja 040 8306718 sauli.suomalainen@eskon.fi

    IV-työnjohtaja Markku Henttonen

    Markku Henttonen

    Ilmanvaihto FISE Työnjohtaja 0400 597088 markku.henttonen@eskon.fi

    Injektointityönjohtaja Marko Uusiportimo

    Marko Uusiportimo

    Injektointi / kapselointi Työnjohtaja 0400 179 737 marko.uusiportimo@eskon.fi

    Injektointityönjohtaja Petri Koskinen

    Petri Koskinen

    Injektointi / kapselointi Työnjohtaja rkm. 040 5472077 petri.koskinen@eskon.fi

    Valmispiippujen myynti, Juha Jutila

    Juha Jutila

    Myynti, valmispiiput, peltityöt Työnjohtaja 040 8306701 juha.jutila@eskon.fi

    Myyntisihteeri Jenni Ekkala

    Jenni Ekkala

    Myynti, markkinointi 09 863 41 653 jenni.ekkala@eskon.fi

    Tekninen myynti, Simon Söderlund

    Simon Söderlund

    Tekninen myyjä 044 238 5061 simon.soderlund@eskon.fi

    Peter Lipponen

    Asennus, työnjohtaja
    045 312 3101
    peter.lipponen@eskon.fi

    Hallinto

    Maria Skantz

    Talous- ja palkkahallinto

    KV Taloushallinto
    maria.skantz@eskon.fi